Sâmbătă, 2024-05-18, 1:11 PM
Bine aţi venit DevilS | RSS
[ Teme actualizate · Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
NoKiTeL » Feedback :) » Sugestii » Niste sugestii (Trageti o privire...)
Niste sugestii
jediZEr0Data: Miercuri, 2009-01-07, 8:35 PM | Mesaj # 1
Level 9
Grup: admini server
Mesaje: 1063
Premii: 0
Reputaţie: 17
Stare: Nu Este Pe Forum
Forum:
1.Schimbati si portalul sa se vada tot cu asta din halflife;
2.In loc sa faceti o categorie cu Nokitel Gamearea si acolo 2 forumuri unul cu Nokitel1 si Nokitel2 mai bine faceti 2 categorii ca sa nu pune cereri ban unban slot si admin la gramada...
Server1:
1.Opriti pluginul care te opreste sa pui laser fiindca sunt prea multi jucatori in echipa ta: Too many ppl in your team... na ca aia ma intereseaza pe mine
2.Opriti pluginul care iti pune limita la cumparat si pus lasere. Adica nu stiu ce are. Ala ii facut sa nu poti pune un laser pana nu se alege un zombie ca sa nu pui laser rosu din greseala. Dar ala iti face limita si dupa ce sa ales zombie. Si uneori inainte sa se gate numaratoare iar ajunge la 15 sec. Si pana apuci sa pui un laser esti zombie.



Creatii: <jediZEr0's GallEriA><Download My MaP>
 
atomicData: Miercuri, 2009-01-07, 10:28 PM | Mesaj # 2
Level 9
Grup: admini server
Mesaje: 1291
Premii: 0
Reputaţie: 11
Stare: Nu Este Pe Forum
aham jedi bune idei...;)

place cs :X:X....place nokitel:X:X:X

 
g3oToP^Data: Joi, 2009-01-08, 10:47 AM | Mesaj # 3
Administrator
Grup: Super Moderator
Mesaje: 57
Premii: 0
Reputaţie: 9
Stare: Nu Este Pe Forum
1. de asta se ocupa punct cu cride
2. e mai bine asa cum este acum , nu la gramada , k se incurcau .
3. acel plugin mai mult de atat nu poti sa il setezi , poti pune 2 lasere , e suficient , acel timp este pus bine (dak nu ar fii acele 15 secunde ar insemna sa mai ma duc cu 2 coechipieri ma blindez intr-un colt si sa fie sanatosi zombie k nu mai intra acolo)


 
jediZEr0Data: Vineri, 2009-01-09, 2:21 PM | Mesaj # 4
Level 9
Grup: admini server
Mesaje: 1063
Premii: 0
Reputaţie: 17
Stare: Nu Este Pe Forum
2. eu am zis sa fie separate nu la gramada :P dar pentru fiecare sa faceti o categorie...
ex. Nokitel1-Si aici sa fie cereri unban admine blabla
Nokitel2-tot asa
Ca sa nu fie cereri ban cereri admine la gramada...



Creatii: <jediZEr0's GallEriA><Download My MaP>
 
g3oToP^Data: Vineri, 2009-01-09, 2:50 PM | Mesaj # 5
Administrator
Grup: Super Moderator
Mesaje: 57
Premii: 0
Reputaţie: 9
Stare: Nu Este Pe Forum
sunt si acum , ce zici tu ... si e mai bine asa ...

 
jediZEr0Data: Sâmbătă, 2009-01-10, 1:32 PM | Mesaj # 6
Level 9
Grup: admini server
Mesaje: 1063
Premii: 0
Reputaţie: 17
Stare: Nu Este Pe Forum
oricum... biohazard asta ii tare defectos... mai bun mi se pare zombie plague... azi de exemplu am fost ales de 5 ori in 6 ture zombie... si de 3 ori consecutiv :P .. si pe langa ca nu ma lasa sa pun laser :(( ori ca sunt prea multi oameni in echipa mai imi si spune sa astept jumate de ora ca sa pot pune :P


Creatii: <jediZEr0's GallEriA><Download My MaP>
 
CrazYData: Duminică, 2009-01-11, 9:58 AM | Mesaj # 7
Admin
Grup: Users
Mesaje: 969
Premii: 0
Reputaţie: 14
Stare: Nu Este Pe Forum
sunt suficiente 2 lasere ... dak ar fi mai multe te'ai oftica cand ai fi zombi ... dupa ce k nu potzi sa folosesti nici o arma ... ala trage in tine k disperatul si dabia dai jos un laser ...zombi cand mai castiga ???

CrazY

 
CyupiData: Duminică, 2009-01-18, 9:13 AM | Mesaj # 8
Level 9
Grup: admini server
Mesaje: 758
Premii: 0
Reputaţie: 6
Stare: Nu Este Pe Forum
eu cred ca jedi nu se referea la limita de 2 lasere...ci la plug-inul care nu te lasa sa pui dupa 15 sec...si are dreptate ca e tare defectuos ... cred ca de vreo 7-8 ori mi s-a intamplat sa fiu fugarit de zombi mai mult de 30 de sec si cand am ocazia sa pun un laser nu malasa X(X(X...sau cate o data cand ajunge la 2 sau 3sec incepe iarashi de la 15 X(X(X(X(...ii enervant rau..jedi poate ne explici u ce ai vrut sa zici tongue

 
NoKiTeL » Feedback :) » Sugestii » Niste sugestii (Trageti o privire...)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: